Скільки грошей залишилось на рахунках Держказначейства


Скільки грошей залишилось на рахунках Держказначейства

Порівняно із червнем минулого року залишок коштів на єдиному казначейському рахунку в червні поточного року знизився в 1,4 раза.

Залишок коштів на єдиному рахунку Державної казначейської служби України станом на 1 липня 2016 року склав 17,996 млрд грн, що на 417 млн ​​грн, або на 2,3%, менше показника 1 червня поточного року.

Як повідомляється, порівняно з червнем минулого року залишок коштів на єдиному казначейському рахунку в червні поточного року знизився в 1,4 раза. Порівняно з початком року залишок коштів на рахунку Держказначейства зріс в 2 рази.

Як повідомлялося, залишок коштів на єдиному рахунку Держказначейства на 1 червня 2016 року склав 18,413 млрд грн, що на 2,168 млрд грн, або на 13,3%, більше показника 1 травня поточного року.

Обсяг коштів на єдиному казначейському рахунку постійно змінюється, збільшуючись під час надходження податків та інших обов’язкових платежів до державного та місцевого бюджетів і знижуючись під час пікових навантажень за видатками.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua