Угорщина збільшила квоти для українських автоперевізників


Угорщина збільшила квоти для українських автоперевізників

Змішана угорсько-українська комісія з питань автомобільного транспорту домовилася про розширення квоти безкоштовних перевезень і надання українським автоперевізникам в 2016 році додатково 1 000 двосторонніх та 500 транзитних дозволів, повідомило Мінінфраструктури в четвер за підсумками засідання комісії в Будапешті.

“Це дасть можливість вітчизняним перевізникам зекономити понад EUR400 тис. до кінця 2016 року. Всього до кінця року ми маємо 15 000 дозволів на безкоштовний транзит і 2 000 – на виконання двосторонніх угод”, – наводяться в повідомленні слова заступника міністра Юрія Лавренюка.

Він зазначив, що угорська сторона спочатку виступала за дотримання правила перевезень на паритетних засадах, акцентувавши увагу на тому, що за перше півріччя угорські перевізники використовували не більше 30% дозволів, перейшовши кордон з Україною близько 4 200 разів, тоді як українські перевізники здійснили понад 19 300 рейсів.

Мінінфраструктури зазначає, що вказана кількість дозволів не є остаточною на 2016 рік, і кожна зі сторін залишає за собою право ініціювати збільшення їх кількості, а чергове засідання двосторонньої комісії заплановано на жовтень 2016 року.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua