Зубко прогнозує початок видачі кредитів на модернізацію будинків з Фонду енергоефективності в квітні 2017


Зубко прогнозує початок видачі кредитів на модернізацію будинків з Фонду енергоефективності в квітні 2017

Віце-прем’єр-міністр, міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко прогнозує початок видачі кредитів на модернізацію будинків з Державного фонду енергоефективності в квітні 2017 року.

Про це він повідомив в інтерв’ю виданню “Факти і коментарі”.

“Важливо, щоб Верховна Рада зробила це (ухвалила закон про роботу фонду) нинішньої осені. Тоді відповідне фінансування можна буде закласти в бюджет на 2017 рік. Фонд має запрацювати з 1 січня 2017 року. Перші кредити на модернізацію будинків можуть бути видані відразу після закінчення опалювального сезону – в квітні наступного року”, – сказав Зубко.

За його словами, фонд повинен розробити і запропонувати громадянам типові рішення, які підійдуть для більшості будинків.

Після завершення модернізації буде проведено енергоаудит будинку і визначено рівень його теплових втрат.

“Чим краще проведена модернізація, тим вищою буде компенсація, яку визначить Фонд. Таким чином, для власників буде створений стимул для глибшої реконструкції житла”, – повідомив віце-прем’єр-міністр.

Він підкреслив, що фонд почне роботу з 1 січня, оскільки кілька місяців піде на обрання наглядової ради, підбір фахівців і створення типових проектів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua