Скандинавський банк збирається випустити біорозкладні картки


Скандинавський банк збирається випустити біорозкладні картки

Скандинавський Bank of Aland спільно з компанією Gemalto розробляє нові платіжні картки, які будуть зроблені з екологічно чистого матеріалу – замінника пластмаси, біорозкладного і нетоксичного при згорянні.

Дизайн таких карток розробить компанія RBK Communiations, на лицьовій стороні розміститься художнє зображення, що відображає сенс еко-проекту Baltic Sea Project, в рамках якого картки і будуть випущені, повідомили в прес-службі Bank of Aland.

Біорозкладні картки отримають всі нові клієнти банку, а також існуючі, коли термін дії їхніх нинішніх карток підійде до кінця. Також раз на місяць клієнти будуть отримувати звіт про «вуглецевий слід» кожної з вчинених ними транзакцій з пропозицією компенсувати викиди вуглекислого газу в атмосферу.

В рамках Baltic Sea Project, запущеного в банку в 2015 році, всім бажаючим пропонується зробити свій внесок у відновлення Балтійського моря – як за допомогою ідей, так і грошових пожертвувань.

Bank of Aland – банк Аландських островів архіпелагу в Балтійському морі, який є автономією у складі Фінляндії. Центральний офіс розташований в столиці Аландських островів – місті Марієхамн.

Банк має п’ять відділень на Аландських островах, ще п’ять – в інших регіонах Фінляндії і три представництва у Швеції.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua