0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Скандинавський банк збирається випустити біорозкладні картки


Скандинавський банк збирається випустити біорозкладні картки

Скандинавський Bank of Aland спільно з компанією Gemalto розробляє нові платіжні картки, які будуть зроблені з екологічно чистого матеріалу – замінника пластмаси, біорозкладного і нетоксичного при згорянні.

Дизайн таких карток розробить компанія RBK Communiations, на лицьовій стороні розміститься художнє зображення, що відображає сенс еко-проекту Baltic Sea Project, в рамках якого картки і будуть випущені, повідомили в прес-службі Bank of Aland.

Біорозкладні картки отримають всі нові клієнти банку, а також існуючі, коли термін дії їхніх нинішніх карток підійде до кінця. Також раз на місяць клієнти будуть отримувати звіт про «вуглецевий слід» кожної з вчинених ними транзакцій з пропозицією компенсувати викиди вуглекислого газу в атмосферу.

В рамках Baltic Sea Project, запущеного в банку в 2015 році, всім бажаючим пропонується зробити свій внесок у відновлення Балтійського моря – як за допомогою ідей, так і грошових пожертвувань.

Bank of Aland – банк Аландських островів архіпелагу в Балтійському морі, який є автономією у складі Фінляндії. Центральний офіс розташований в столиці Аландських островів – місті Марієхамн.

Банк має п’ять відділень на Аландських островах, ще п’ять – в інших регіонах Фінляндії і три представництва у Швеції.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування