Інтернет речей заполонить світ через два роки (інфографіка)


Інтернет речей заполонить світ через два роки (інфографіка)

Компанія Ericsson опублікувала щорічний звіт Mobility Report. У документі повідомляється, що сегмент Інтернету речей (IoT) зростатиме швидше, ніж підключення інших пристроїв. Очікується, що в період з 2015 по 2021 рік щорічне зростання IoT-підключень складе 23%. До кінця прогнозованого періоду з 28 млрд. підключених пристроїв 16 млрд. будуть припадати на IoT-пристрої.

За даними аналітиків, найбільший темп зростання прогнозується в сегменті Інтернету речей в мережах стільникового зв’язку (Cellular Internet of Things), де кількість підключених пристроїв зросте з 400 млн. у 2015 році до 1,5 млрд. у 2021 році.

Найбільш активне зростання продемонструють країни Західної Європи. Там число підключених пристроїв до 2021 року збільшиться на 400%. Основним драйвером зростання в цих країнах стануть регулятивні вимоги, що стосуються розвитку розумних енергомереж, а також зростаючий сегмент підключених автомобілів. В цьому напрямку не останню роль відіграє розвиток європейської системи екстрених викликів eCall, якою повинні бути оснащені всі машини з 2018 року.

Трохи менш активно зростатиме кількість підключених пристроїв у Східній Європі: очікується, що до 2021 року кількість IoT-девайсів у регіоні досягне 4 млн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua