0 800 307 555
0 800 307 555

Китай вперше розмістить держоблігації в офшорних юанях в Лондоні, - FT


Китай вперше розмістить держоблігації в офшорних юанях в Лондоні, - FT

Міністерство фінансів Китаю планує найближчим часом розмістити в Лондоні держоблігації на 3 млрд юанів ($ 458 млн).

Папери будуть зареєстровані на Лондонській фондовій біржі, йдеться в повідомленні Мінфіну.

Розміщення стане першим закордонним випуском довгострокових держпаперів КНР, не рахуючи Гонконгу, і дозволить Пекіну оцінити попит іноземних інвесторів на такі активи, пише Financial Times.

Китай почав розвивати ринок офшорних юанів з 2010 року, щоб розширити роль своєї валюти в світовій торгівлі і фінансуванні.

Торік Народний банк Китаю (НБК, ЦБ країни) розмістив в Лондоні векселі на один рік на суму 5 млрд юанів. Книга заявок була перепідписана в шість разів, проте угода вважалася символічною, так як НБК практично припинив випуск векселів навіть для внутрішнього ринку.

Нову угоду допомагають організувати HSBC і Bank of China (UK), оголосив китайський Мінфін. Зустрічі з інвесторами в Лондоні заплановані на середу.

Уряд Великобританії докладає всіх зусиль, щоб зробити Лондон одним з провідних світових центрів з точки зору операцій з юаневих активами, відзначає FT. Лідером в цій області як і раніше є Гонконг, обсяг юаневих депозитів в якому на кінець березня становив 759 млрд юанів проти 20 млрд юанів на кінець 2014 року (останні загальнодоступні дані) в Лондоні.

Крім того, влада Китаю розширила закордонним інвесторам доступ до своїх ринків капіталу, а також збільшили коло юаневих інвестицій, доступних за межами країни в рамках заходів, необхідних для отримання юанем статусу світової резервної валюти.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua