Сума призначених субсидій у січні-квітні виросла в 12 разів


Сума призначених субсидій у січні-квітні виросла в 12 разів

Жителям України в січні-квітні 2016 року було призначено субсидії на відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг (ЖКП) на суму 2,1 мільярда гривень, що більш ніж в 12 разів перевищує аналогічний показник 2015 року, повідомляє Державна служба статистики України.

Згідно з повідомленням, із загальної суми в міській місцевості субсидії призначені на суму 1,1 мільярда гривень, в сільській – 917,2 мільйона гривень.

За інформацією Держстату, субсидії на оплату ЖКП у січні-квітні були призначені 1,7 мільйона сімей (включаючи ті, які звернулися за субсидіями у 2015 році, але які отримали їх тільки в 2016 році), що склало 104,8% від загальної кількості сімей, які звернулися за субсидіями. При цьому в міській місцевості субсидії були призначені 1,1 мільйона сімей, у сільській – 592,6 тисячі сімей. У порівнянні з січнем-квітнем 2015 року кількість сімей, яким було призначено субсидії, зросла в 3,3 рази.

Середній розмір призначеної субсидії на одну сім’ю у квітні 2016 року в порівнянні з аналогічним періодом минулого року збільшився в 2,5 рази – до 825,1 гривні.

Нагадаємо, жителям України в 2015 році були призначені субсидії на відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг (ЖКП) на суму 2,4 мільярда гривень, що на 2 мільярди гривень, або в 6 разів, більше, ніж в 2014 році.

У Міністерстві соціальної політики прогнозують, що кількість сімей, що потребують отримання субсидії на оплату житлово-комунальних послуг, в 2016 році зросте до 8-9 мільйонів з 5,5 мільйона після встановлення з 1 травня єдиної ціни на газ для всіх категорій споживачів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:Держстат
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua