В Steam тепер можна купувати ігри за біткоіни


В Steam тепер можна купувати ігри за біткоіни

У найбільшому онлайн-магазині ігор Steam тепер можна купувати ігри, розплачуючись за них біткоінами. Процесинг цих платежів забезпечує сервіс BitPay, у себе в блозі вони оголосили про старт співпраці з Valve. Для українських геймерів ця опція також вже доступна.

Як повідомляє компанія BitPay, представники Valve звернулися до них, оскільки шукали швидкий і міжнародний платіжний метод для користувачів Steam на ринках, що розвиваються, таких як Індія, Китай або Бразилія. Адже в цих країнах інтернет-населення бурхливо росте, але в той же час далеко не всім доступна оплата картою. А біткоіни доступні геймерам по всьому світу.

Тепер, якщо користувач захоче купити гру, він зможе вибрати оплату біткоінами серед способів оплати, нарівні з оплатою з карти або через PayPal. Після такого вибору його перенаправляють на сайт BitPay, де він отримає дані про те, скільки і на який біткоіни-гаманець і потрібно перевести.

«Ми з нетерпінням очікуємо партнерства з великим числом ігрових платформ, щоб зробити біткоіни найпопулярнішою валютою серед геймерів усього світу», – пише компанія.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua