Команда з Івано-Франківська запустила додаток з порівнянням цін на бензин (відео)


Команда з Івано-Франківська запустила додаток з порівнянням цін на бензин (відео)

Стартап з Івано-Франківська розробив мобільний додаток GasVisor. Його основна функція: пошук АЗС і порівняння цін на паливо. Поки що працює версія під Android, версію для iOS обіцяють випустити пізніше.

Роботу над додатком почали ще в 2012 році, воно було представлено на IDCEE 2012, але через брак грошей проект тоді заморозили. Провели перезапуск його в серпні 2015 року за назвою Razom Solutions, додаток переписали практично з нуля. Засновники проекту – Василь Кричун і Михайло Бєлов.

Як пояснює Іван Матейко (який відповідає в команді за маркетинг), за станом на кінець квітня цього року різниця в ціні на один і той же вид палива на різних заправках України може становити до 3,5 грн. Тобто, для водія авто повний бак на одній заправці може вийти дорожче на 150 грн, ніж на інший. Але додаток писали не тільки для порівняння цін, а й для пошуку додаткових сервісів для автомобілістів. У додатку також є можливість оцінити рівень конкретної АЗС, а скоро планується додати і опцію оплати послуг на заправках за допомогою мобільного.

Дані за цінами на заправках додаток бере у ДП «Держзовнішінформ» – держпідприємства, яке займається, зокрема, ціновою експертизою і отримує дані від самих заправок. Вони можуть оновлюватися із затримкою, тому команда планує надати можливість редагувати дані заправок користувачам, а також дати окремий доступ мереж АЗС, щоб ті могли уточнювати ціни, додавати на карту нові заправки і т.і.

Проект поки не заробляє, планує використовувати для монетизації модель Yelp.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua