У Windows 10 з'явиться функція безперервного використання


У Windows 10 з'явиться функція безперервного використання

З моменту появи функції Handoff в операційній системі OS X минуло майже два роки — вона дозволяє починати роботу, наприклад, на мобільному пристрої, а потім безшовно переходити на роботу за персональним комп’ютером, не втрачаючи при цьому даних.

Зараз Microsoft тестує аналогічну можливість для Windows 10. Вона носить кодову назву Project Rome — публічно редмондський гігант почав обговорювати плани про додавання чогось подібного в свою ОС на конференції Build минулого місяця. Microsoft дозволить додаткам на Windows 10 підключатися до інших пристроїв за допомогою Bluetooth і хмарних технологій і продовжувати на них роботу як ні в чому не бувало.

Поки не ясно, як саме ця функція буде працювати, але відомо, що Microsoft тестує програми на базі технології SmartGlass. Програми зможуть «ділитися» інформацією один з одним через хмару, а Cortana, можливо, допомагатиме в наданні потрібних даних тим або іншим програмам. При цьому Microsoft не збирається обмежуватися Windows — даними можна буде обмінюватися і з додатками на iOS і Android.

Деякі користувачі ювілейної версії Windows 10 знайшли налаштування для включення нової функції в окремих білдах операційної системи, однак вона поки ще не повністю інтегрована. Втім, цілком можливо, що в найближчих прев’ю-версіях Windows 10 функцію безперервного використання вже можна буде задіяти. Також варто зазначити, що Microsoft планує дати власникам Android можливість переглядати свої повідомлення на ПК — на пропущені дзвінки та повідомлення можна буде відповідати прямо з комп’ютера.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua