В Україні збільшилися продажі електромобілів і авто з ГБО


В Україні збільшилися продажі електромобілів і авто з ГБО

У першому кварталі поточного року в Україні продали 12 286 нових легкових автомобілів. Серед цих авто збільшилася частка машин з газобалонним обладнанням.

Найпопулярнішими залишаються автомобілі з бензиновими двигунами. Таких автомобілів з початку року було продано 7 058 од. або 57,4% від загальної кількості первинних реєстрацій нових легкових авто, повідомляє Укравтопром.

Автомобілі з дизельними двигунами зайняли 34,2% ринку (4 199 продажів). Авто, на яких встановлено газобалонне обладнання, вибрали 912 покупці. Таким чином, ринкова частка цих автомобілів збільшилася відносно i кварталу минулого року. На 0,6% і склала 7,4 відсотка. Також в Україні продали 75 електромобілів, що становить 0,6% ринку.

Найменшим попитом за підсумками перших трьох місяців на ринку нових легкових автомобілів користувалися гібридні машини – 42 продажі. В результаті автомобілі з гібридним приводом зайняли, як і в минулому році, 0,3% ринку нових легкових авто.

Лідером в бензиновому сегменті за звітний період став автомобіль Toyota Corolla, який з початку року обрали 356 покупця. У продажі дизельних авто лідером став Renault Logan. За три місяці автомобілів цієї моделі продали 289 одиниць.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua