В Україні хочуть частково обійти стандарт "Євро-5" для автомобілів


В Україні хочуть частково обійти стандарт "Євро-5" для автомобілів

Депутати ВР запропонували дозволити ввозити в Україну “неекологічні” автомобілі у вигляді гуманітарної допомоги, передає “Сегодня” з посиланням на “Автоблог”.

Законопроект №4391 від 12.04.2016 пропонує доповнити прийнятий раніше закон, що забороняє ввезення на територію України автомобілів, що не відповідають екологічним нормам “Євро-5”.

Депутати пропонують не застосовувати цю вимогу до автомобілів, які ввозяться як гуманітарна допомога відповідно до закону “Про гуманітарну допомогу”. У пояснювальній записці до законопроекту депутати зазначають, що ряд країн готові передати Україні абсолютно безкоштовно автомобілі “швидкої допомоги”, легкові авто спеціального призначення для МВС та інші види транспорту. Але українські закони змушують до додаткових витрат при отриманні такої техніки.

Нагадаємо, з 1 січня 2016 року екологічний стандарт “Євро-5” офіційно почав діяти в Україні. В Європейському Союзі стандарт запрацював з 2009 року, так що на практиці це означає, що автомобілі з Європи у віці старше 5 років більше не можуть бути імпортовані в Україну.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Технології&Авто
Все, що ми знаємо про:Верховна Рада
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua