В період з 7 по 14 квітня в Україні подешевшав так званий "борщовий набір" овочів (інфографіка)


В період з 7 по 14 квітня в Україні подешевшав так званий "борщовий набір" овочів (інфографіка)

В період з 7 по 14 квітня в Україні подешевшав так званий “борщовий набір” овочів.

Про це свідчать дані моніторингу Аgravery.

Лідерами по ціновими коливаннями стали Київ та південні області. На заході України ціни були стабільними.

Так, на київському ринку “Столичний” подешевшали картопля, цибуля, буряк, огірки та яблука. При цьому зросли ціни на капусту, банани і апельсини.

Серед овочів відчутно змінилися ціни на огірки та морква. Діапазон цін на огірки встановився в межах 23-54 проти 30-39 грн/кг тижнем раніше, а вартість моркви з 8-13 грн/кг знизилися до 7-10 грн/кг.

На ринку фруктів виросли ціни на імпортну продукцію – максимальні ціни на банани з 550 грн за ящик підвищилися до 580 грн / кг.

На ринку “Нежданний” в Херсонській області ціни знизилися на огірки, цибулю, яблука, а виросли на капусту і моркву. Тут так само лідером зниження цін стали огірки, які подешевшали з 30-35 грн/кг до 20-22 грн/кг.

Мінімальні ціни на цибулю опустилися на 1 грн, і тепер стартують від 3,5 грн/кг. Капуста білокачанна звузила ціновий діапазон і її вартість зараз в межах 7,5-8 грн/кг, тоді як 7 квітня її пропонували від 7 грн/кг.

На львівському ринку “Шувар” ціни змінилися на огірки і картоплю, і в обох випадках вони знизилися. Огірки з 28 грн/кг опустилися до 20 грн/кг, а картопля коштує від 2,6 до 6 грн/кг проти 3-6 тижнем раніше.

Також за звітний період в більшості областей України знизилися на 10-11% мінімальні ціни на яблука, розширивши тим самим діапазон цін.

Так, на “Столичному” мінімальна ціна яблук знизилася на 11% з 9 до 8 грн/кг, і зараз вони тримаються в межах 8-18 грн/кг. На “Нежданному” знизилися мінімальні показники вартості на 10%, до 4,5 грн/кг, проти 5 грн тижнем раніше. Тому в підсумку діапазон пропонованих цін розширився до 4,5-12 грн/кг. На ринку “Шувар” ціни на яблука, поки залишаються стабільними, що не піддавшись загальним тенденціям і настроям – 9-13 грн/кг.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua