Зростання продажів смартфонів у світі в 2016 р вперше буде нижче 10%, - Gartner


Зростання продажів смартфонів у світі в 2016 р вперше буде нижче 10%, - Gartner

Зростання глобальних продажів смартфонів за підсумками 2016 вперше буде вимірюватися однозначним числом, прогнозує дослідницька компанія Gartner.

За її оцінкою, всього в світі в цьому році буде реалізовано близько 1,5 млрд смартфонів, що на 7% більше показника за 2015 рік.

Продажі всіх мобільних телефонів в поточному році збільшаться на 1,4% – до 1,94 млрд штук.

В цілому реалізація в світі електронних пристроїв (персональних комп’ютерів, планшетів, гібридних пристроїв, мобільних телефонів і т.і.) виросте на 0,6% і складе 2,416 млрд одиниць, повідомляється в прес-релізі компанії. При цьому витрати кінцевих користувачів на їх покупку в стабільних цінах в доларах США, як очікується, знизяться на 1,6%.

“Ера двозначного зростання глобального ринку смартфонів підійшла до кінця, – відзначає директор з досліджень Gartner Ранджит Атвал. – Історично погіршення економічних умов практично не впливало на продажі смартфонів, але тепер ситуація змінилася. Реалізація смартфонів в Китаї і Північній Америці майже не зміниться в 2016 році, зростання складе 0,7% і 0,4% відповідно “.

У преміальний сегмент ультрамобільних ПК входять пристрої, що працюють під операційною системою Windows 10 компанії Microsoft, а також MacBook Air компанії Apple. До решти ультрамобільним ПК відносяться такі пристрої, як iPad і iPad mini від Apple, а також Samsung Galaxy Tab S 10.5, Nexus 7 і Acer Iconia Tab 8.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua