У Держслужбі зайнятості запевняють, що професія військового - одна з найпопулярніших в Україні: Кажуть, через гідну зарплату


У Держслужбі зайнятості запевняють, що професія військового - одна з найпопулярніших в Україні: Кажуть, через гідну зарплату

Серед наявних вакансій на ринку праці в Україні служба за контрактом в Збройних силах України є однією з найбільш високооплачуваних і конкурентоспроможних професій.

Про це заявив заступник глави Державної служби зайнятості Сергій Кравченко.

«Сьогодні професія військового – одна з найпопулярніших в Україні. Це пояснюється тим, що всі бажаючі служити в українській армії за контрактом отримують не тільки гідну зарплату, а й певні переваги », – сказав він.

Відзначається, що на базі центрів зайнятості діють рекрутингові пункти, де шукачі зможуть укласти контракт на проходження служби в ЗСУ і дізнатися всю необхідну інформацію про контрактну службу.

Станом на 31 березня поточного року в центрах зайнятості відкрилося 346 офісів для укладення відповідних контрактів, ще 38 офісів планується відкрити найближчим часом.

За інформацією Міноборони і Генштабу ЗСУ, серед військових професій, які зараз найбільш затребувані в українській армії, – члени екіпажу бойових машин, механіки-водії, розвідники, стрілки, артилеристи, фахівці протиповітряної оборони та інші.

Також потрібні кухарі, медики, зв’язківці, ремонтники різних напрямків.

Як наголошується в повідомленні, військовослужбовці за контрактом (солдати і сержанти) і призвані в рамках мобілізації можуть розраховувати на зарплату в розмірі від 7 тис. грн; командир бригади – 14 тис. грн; командир батальйону – 12 тис. грн; командир роти – 10 тис. грн; командир взводу – 9 тис. грн.

Військовослужбовці, які виконують завдання в зоні бойових дій, також отримають додаткове фіксоване грошове забезпечення, незалежно від військового звання і посади. Якщо у претендента на роботу немає відповідної підготовки, його направляють в навчальний центр. Після проходження навчання претендента беруть на службу.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua