Міноборони: Обсяги сьомої хвилі мобілізації будуть зменшені


Міноборони: Обсяги сьомої хвилі мобілізації будуть зменшені

Генштаб Міністерства оборони України не виключає проведення чергової хвилі часткової мобілізації для поповнення чисельності Збройних сил, заявляє перший заступник міністра оборони Іван Руснак.

“У першу чергу будуть доукомплектовані частини, які виконують завдання в зоні бойових дій. З метою гарантованого комплектування військових частин і заміни звільнених військовослужбовців, Генштаб провів необхідні розрахунки і не виключає можливість проведення 7-ї черги часткову мобілізацію в зменшених обсягах. Початок буде визначено відповідним указом президента України “, – заявив він.

Він підкреслив, що основним джерелом поповнення військових частин кадрами є контрактна форма залучення військовослужбовців.

Руснак зазначив, що вже за контрактом покликане 18 тис. осіб з початку року і в квітні очікується ще 8 тис.

Як повідомлялося, в ході демобілізації, що почалася в кінці березня, буде звільнено 45 тис. військовослужбовців.

Як повідомлялося, 20 листопада 2015 року начальник головного управління персоналу Генерального штабу Збройних сил України Ігор Воронченко повідомив, що чергова, сьома хвиля мобілізації може бути оголошена в 1-му кварталі 2016 року: “Швидше за все, в лютому-березні (може бути оголошена мобілізація – ред.) “.

В кінці лютого поточного року міністр оборони Степан Полторак заявляв, що завдяки збільшенню кількості контрактників в разі прийняття рішення про чергову хвилю мобілізації, план буде істотно менше, ніж раніше.

Шоста хвиля часткової мобілізації пройшла в червні-серпні 2015 року.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua