Обама підтвердив готовність надати третій транш у розмірі $1 млрд, але за однієї умови


Обама підтвердив готовність надати третій транш у розмірі $1 млрд, але за однієї умови

Під час Саміту ядерної безпеки у Вашингтоні президент України Петро Порошенко провів зустріч з президентом Сполучених Штатів Америки Бараком Обамою, приділивши окрему увагу необхідності якнайшвидшого формування орієнтованої на реформи коаліції і уряду в Україні.

“Президент Обама підтвердив готовність надати третій транш кредитних гарантій в розмірі $1 млрд США по завершенні процесу формування уряду в Україні”, – повідомляє в п’ятницю вранці прес-служба президента України.

Також, згідно з повідомленням, президенти обговорили питання розвитку стратегічного партнерства між Україною і США.

Крім цього Петро Порошенко провів у Вашингтоні зустріч з міністром торгівлі США Пенні Пріцкер, обговоривши питання залучення інвестицій в Україну.

“Глава держави поінформував про хід реформ в Україні, який відкриває нові можливості для залучення американських інвестицій в українську економіку”, – повідомляє прес-служба президента України.

Співрозмовники також обговорили питання залучення американських кредитних ресурсів. Міністр торгівлі США повідомила про сприяння в активізації діяльності Експортно-імпортного банку США та Корпорації приватних зарубіжних інвестицій США (OPIC) в Україні.

Згідно з повідомленням, П.Пріцкер також підтримала ініціативу П.Порошенко про створення Національної інвестиційної ради та залучення до її роботи провідних американських компаній.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Опитування
В Контексті Finance.ua