Ціни на продукти зростуть на 5-25%, - комерційний директор Retail Group


Ціни на продукти зростуть на 5-25%, - комерційний директор Retail Group

У зв’язку зі збереженням світової тенденції до зростання цін на продовольчі товари, зростанням вартості палива на українському ринку, а також підвищенням акцизу на алкогольну продукцію і близькість свят, очікується подорожчання продуктів харчування в Україні на 5-25%.

Про це заявив комерційний директор Retail Group Олексій Сєріков.

Сєріков прогнозує, що в найближчі кілька місяців очікується подальше зростання цін на м’ясо, хлібобулочні вироби, яйця, міцний алкоголь і пиво, крупи і рибу – заморожену і охолоджену.

“Підвищення цін на м’ясо очікується на рівні 10%. Яйця, через що наближається Пасхи і знову відкритого експорту, подорожчають на 15-25%. Хлібобулочні вироби виростуть в ціні на 10-15%”, – сказав експерт.

“Гречана крупа подорожчає на 20-25% і більше висока ціна буде триматися до нового врожаю. Риба заморожена, за нашими прогнозами, стане дорожче на 5-10%, а рибу охолоджену очікує подорожчання до 20%”, – додав він.

“Ми очікуємо, що з 1 квітня зростуть ціни на алкогольну продукцію від постачальників, а з 1 травня ціни виростуть в роздробі через роздрібного індикатива. Попередньо можна сказати, що пляшка горілки ємністю 0,5 літра буде коштувати 69,90 гривень”, – заявив Сєріков.

За його словами, крім горілки, протягом квітня-травня подорожчає коньяк на 8-10%, а пиво вже подорожчало на 25% і буде дорожчати ще на 10-15% протягом квітня і травня.

“Деякий здешевлення очікує лише овочі та фрукти в зв’язку з сезонністю”, – підсумував експерт.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua