У Південній Кореї з'явиться місто розвитку «Інтернету речей»


У Південній Кореї з'явиться місто розвитку «Інтернету речей»

Оператор SK Telecom і компанія Samsung підписали меморандум про взаєморозуміння, в рамках якого в Південній Кореї планується створити масштабний центр розвитку технологій для «Інтернету речей».

Повідомляється, що майданчик буде розгорнута в Тегу – четвертому за величиною місті в Південній Кореї після Сеула, Пусана і Інчхон. Ініціативу підтримають місцеві влади.

По суті, мова йде про формування спеціалізованого високотехнологічного мегаполісу. Передбачається, що інвестиції в проект складуть до 8,6 млрд доларів США, він дозволить створити до 10 000 нових робочих місць.

В рамках проекту SK Telecom надасть телекомунікаційні ресурси, а також кошти аналітики великих даних і хмарні сервіси. Samsung, в свою чергу, буде відповідати за необхідне мережеве обладнання.

Передбачається, що проект надасть молодим компаніям можливості по тестуванню сервісів нового покоління. Йдеться перш за все про технології, пов’язаних з охороною здоров’я, енергетичним сектором та автомобілями майбутнього.

Додамо, що Samsung приділяє велику увагу сфері «Інтернету речей». Так, в травні минулого року були представлені міні-плати сімейства Artik, що дозволяють створювати інтелектуальні сенсори, різні носяться пристрої, побутову техніку з веб-підключенням та ін. А незабаром південнокорейський гігант анонсує нову операційну систему для «Інтернету речей».

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «У Південній Кореї з'явиться місто розвитку «Інтернету речей»» на Finance.ua - 2.2
В Контексті Finance.ua