Cisco вкладе $ 100 млн в індійський IT-ринок


Cisco вкладе $ 100 млн в індійський IT-ринок

Виробник мережевого устаткування Cisco інвестує в індійський IT-ринок більш $ 100 млн.

Про це під час зустрічі з прем’єр-міністром Індії Нарендра Моді (Narendra Modi) розповів голова ради директорів американської компанії Джон Чемберс (John Chambers).

За його словами, Cisco буде працювати в тісній співпраці з федеральними та регіональними органами влади країни з метою запуску бізнес-інкубаторів для підтримки підприємців та навчання студентів. З $ 100 млн, запланованих Cisco до вкладень в індійську IT-індустрію, приблизно $ 40 млн піде на фінансування місцевих стартапів, які перебувають на початковій і більш просунутою стадіях розвитку.

Нарендра Моді запустив кілька програм, спрямованих на підключення до Інтернету всього населення Індії, створення робочих місць в IT-галузі і перенесення частини послуг у Всесвітню павутину.

Одна з найбільших ініціатив називається «Цифрова Індія». Вона передбачає створення широкосмугових магістралей, які до кінця нинішнього року повинні охопити 250 тис. локальних адміністрацій і дозволять доставляти електронні послуги в найвіддаленіші куточки країни. Велика увага уряд приділяє і розвитку мобільного зв’язку: планується, що до 2018 року мобільні технології стануть доступні жителям більш 40 тис. сіл.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Cisco вкладе $ 100 млн в індійський IT-ринок» на Finance.ua - 2.9
В Контексті Finance.ua