Модельєри і дизайнери допоможуть MasterCard створювати платоспроможні пристрої


Модельєри і дизайнери допоможуть MasterCard створювати платоспроможні пристрої

Компанія MasterCard має намір розширити коло платоспроможних пристроїв. Крім пластикових карт і мобільних телефонів, функція оплати повинна з’явитися в інших гаджетах, а також елементах гардеробу.

У розробці дизайну нових пристроїв братимуть участь студенти. У партнерстві з Парсонською новою школою дизайну (Нью-Йорк) MasterCard проведе одноденний хакатон для учнів таких напрямків: мода, промисловий дизайн, продуктовий дизайн, візуалізація даних, дизайн і технології.

5 березня студенти повинні будуть розробити прототип пристрою, за допомогою якого можна легко здійснювати платежі в повсякденному житті. Проекти будуть оцінювати відомий модельєр Адам Селман і старший віце-президент MasterCard по цифровим платежах, Шеррі Хеймонд. Переможцям дістанеться приз в розмірі $ 15 тис.

«Звичні покупки і платежі незабаром стануть невід’ємною частиною вашого способу життя. Хакатон в Парсонській школі – хороша можливість об’єднати дизайнерське рішення з платіжними інноваціями.

Адам Сельман став одним з перших, хто приєднався до програми MasterCard, яка має на увазі перетворення різних предметів – від гаманців до брелків – в платіжні інструменти.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua