У США найбільші виробники сланцевої нафти вирішили скоротити видобуток


У США найбільші виробники сланцевої нафти вирішили скоротити видобуток

Кілька великих виробника сланцевої нафти в Сполучених Штатах вперше за багато років пішли на скорочення видобутку, повідомляє The Wall Street Journal.

“Ці заходи пов’язані з затовареністю ринку, яке в свою чергу тягне вниз ціни на” чорне золото “, – йдеться в повідомленні.

Компанії-виробники сланцевої нафти Continental Resources Inc., Devon Energy Corp. і Marathon Oil Corp. повідомили, що в поточному році планують скоротити видобуток приблизно на 10% в порівнянні з минулим роком. EOG Resources Inc. оголосила про скорочення своєї здобичі на 5%.

Видання зазначає, що нинішня поведінка виробників різко контрастує з поведінкою в 2015 році. Тоді вони не стали скорочувати свою здобич при падінні цін зі 100 доларів за бочку до 30 доларів. У 2016 році компанії вирішили скоротити витрати, що призвело до скорочення обсягів видобутку сировини.

Одним із способів скорочення видобутку компанії назвали тимчасове припинення роботи вже пробурених свердловин. Це повинно привести до появи більшої кількості як нафтових, так і газових свердловин, які будуть готові до запуску в разі зростання цін на енергоносії.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua