Число активних користувачів мобільних грошей» у світі перевищило 130 млн осіб


Число активних користувачів мобільних грошей» у світі перевищило 130 млн осіб

За підсумками 2015 року кількість активних користувачів так званих «мобільних грошей» у світі перевищила 130 млн осіб, причому 100 млн з них зареєструвалися у відповідних сервісах тільки в минулому році. Такі дані дослідження консалтингової компанії GSMA.

Всього в тих чи інших мобільних гаманцях торік було зареєстровано 411 млн користувачів, а в 19 країнах мобільних акаунтів налічувалося більше, ніж банківських рахунків. Також в GSMA підрахували, що в 93 країнах до кінця року працювала 271 система мобільних платежів – це більше, ніж кількість визнаних валют в 180 державах світу.

А в грудні минулого року кількість мобільних транзакцій досягла 1 млрд – тобто приблизно по 33 млн мобільних платежів на день.

Особливо активно мобільні платежі поширюються в африканському регіоні – так, у Східній Африці більше 50% платежів здійснюються з допомогою мобільного. Лідер в галузі мобільних платежів серед африканських країн – Кенія, де прорив подібних сервісів почався в 2007 році, коли оператор Vodafone запустив свою платіжну платформу M-PESA.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування