Українцям відновлять виплату за роботу в Чорнобильській зоні відчуження


Українцям відновлять виплату за роботу в Чорнобильській зоні відчуження

Українці, що працюють в Чорнобильській зоні відчуження, будуть знову отримувати доплату, яка була скасована в минулому році.

Відповідний закон від 4 лютого поточного року “Про внесення змін до Закону України” Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали в результаті Чорнобильської катастрофи “опублікований в газеті” Урядовий кур’єр “.

Як наголошується в повідомленні, розмір доплати буде встановлювати Кабінет міністрів України.

Раніше під час прийняття закону в парламенті голова Комітету Верховної Ради з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи Микола Томенко заявив, що законом передбачено встановити надбавки до зарплати 4311 працівникам, зокрема прибиральникам, електрикам, водіям.

Нагадаємо, Верховна Рада України 4 лютого прийняла Закон “Про внесення зміни до Закону України” Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали в результаті Чорнобильської катастрофи “(щодо громадян, які працюють в зоні відчуження).

Микола Томенко під час обговорення законопроекту пояснив, що працюють в зоні відчуження люди з моменту катастрофи мали невелику надбавку в заробітній платі, однак в минулому році ця надбавка була знята.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua