IFC профінансує вітчизняних аграріїв в поточному році на $200-300 млн


IFC профінансує вітчизняних аграріїв в поточному році на $200-300 млн

Інвестиції міжнародної фінансової корпорації (IFC) в український агросектор в 2016 році складуть близько $200-300 млн, розповіла в інтерв’ю виданню Agropolit.com глава представництва Олена Волошина.

“В середньому в рік інвестуємо в АПК близько $200-300 млн. Мені б хотілося, щоб в 2016 році ми профінансували $300-400 млн. Але реально, я вважаю, що буде менше: залишимося на колишньому рівні. Ми довгострокові інвестори, і все поставили на паузу свої капітальні інвестиції. У цьому році навряд чи хтось буде робити серйозні довгострокові вкладення. Ми поміняли продукти і дуже активно підтримуємо операції на експорт і імпорт, займаємося розробкою нових продуктів під гривневе фінансування. як і раніше думаємо про те, як аграріїв профінансувати. Відновили і розширили лінію з “Райффайзен” і “Байєром”. Сподіваємося, що наших аграрних розписок буде не 12 штук, а набагато більше. Зараз усіма зусиллями намагаємося визначити їх режим оподаткування”, – розповіла вона.

Крім того, Олена Волошина також зазначила, що крім недостатнього фінансування аграрії найбільше скаржаться на зміну режиму оподаткування.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «IFC профінансує вітчизняних аграріїв в поточному році на $200-300 млн» на Finance.ua - 5.0
В Контексті Finance.ua