Рада прийняла один з "невідкладних безвізових" законів


Рада прийняла один з "невідкладних безвізових" законів

Верховна Рада прийняла в першому читанні закон з “безвізового пакету” про вдосконалення основ діяльності Національного агентства України з виявлення, розшуку та управління активами, отриманими від корупційних та інших злочинів.

За законопроект №4056 про внесення змін до деяких законодавчих актів України, що стосуються виконання рекомендацій, що містяться в шостій доповіді Європейської Комісії про виконання плану дій щодо лібералізації Європейським Союзом візового режиму для України, в частині удосконалення засад діяльності Національного агентства України з питань виявлення, розшуку і управління активами, отриманими від корупційних та інших злочинів, на засіданні у вівторок в першому читанні проголосували 282 депутати.

Законопроектом пропонується внести зміни до закону про Нацагентство з виявлення, розшуку та управління активами, отриманими від корупційних та інших злочинів, які уповноважують Нацагентство не тільки на збереження активів, на які накладено арешт в кримінальному провадженні, а й на володіння, використання та/або розпорядження такими активами, в тому числі правом реалізації технологічної переробки або передачі в управління активів, конфіскованих в кримінальному провадженні.

Законопроектом також передбачається на законодавчому рівні закріпити розміри посадових окладів працівників Нацагентства, що стане додатковою гарантією їх незалежності, а також усунути внутрішні технічні неузгодженості між положеннями цього закону.

Як повідомлялося, в кінці минулого тижня президент України Петро Порошенко зареєстрував в парламенті пакет “невідкладних безвізових” законопроектів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua