МВФ пропонує держпідприємствам нести відповідальність за результати роботи


МВФ пропонує держпідприємствам нести відповідальність за результати роботи

Міжнародний валютний фонд (МВФ) рекомендує державним підприємствам створити механізми корпоративного управління, і взяти на себе відповідальність у разі незадовільних результатів роботи. Також повинні бути укріплені бюджетна та фіскальна дисципліна, мовиться в звіті фонду “Реформування управління та нагляду за державними активами”, опублікованому днями і датованому березнем 2015 року.

За даними звіту, на даний момент уряд виступає одночасно і акціонером, і джерелом фінансування, і регулятором, і органом контролю, і замовником, і постачальником для державного сектора економіки.

Тому, реформи в державному секторі повинні бути спрямовані на те, щоб забезпечити виконання відповідними регулятивними органами своїх функцій щодо зменшення кількості випадків монопольної поведінки, сприянню конкуренції та ринковій ефективності.

Ці кроки повинні привести до зростання податкових надходжень і більшої ясності щодо рівня перерахування дивідендів, який можна очікувати від сектора.

Для виконання функцій загального керівництва і контролю за підприємствами і організаціями держсектора повинні бути створені незалежні поради директорів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua