Фіскальна служба зібрала 3,5 млрд гривень податків в Києві в січні


Фіскальна служба зібрала 3,5 млрд гривень податків в Києві в січні

Державна фіскальна служба зібрала 3,5 млрд гривень податків в Києві в січні 2016 року.

Про це йдеться в повідомленні служби.

За оперативними даними, в Києві в січні 2016 року платниками податків до бюджетів усіх рівнів сплачено 3,5 млрд гривень, з яких до загального фонду державного бюджету перераховано 2,5 млрд гривень.

“У порівнянні з відповідними показниками за січень 2015 надходження зросли на 55 млн гривень”, – коментує начальник головного управління ДФС Києва Людмила Демченко.

За її словами, вказане збільшення надходжень відбулося по всіх основних податках, зокрема: на 140 млн гривень (на 30%) зросли надходження з податку на доходи фізичних осіб і склали 603 млн гривень; на 219 млн гривень (на 16%) збільшилися надходження податку на додану вартість і склали 1,6 млрд гривень, на 15 млн гривень (на 20%) підвищився рівень оплати військового збору – 92 млн гривень було перераховано до держбюджету, а також на 19 млн гривень (5%) збільшилися надходження збору у вигляді цільової надбавки до діючого тарифу на природний газ для споживачів усіх форм власності і склали 38 млн гривень.

До бюджету міста Києва в січні 2016 року столичними платниками податків було сплачено 986 млн гривень, що на 40% більше, ніж за аналогічний період 2015 року.

Столична казна додатково поповнилася на 282 млн гривень.

Збільшення в порівнянні з січнем минулого року відбулося за основними податками: на 56% зросла плата за землю, яка склала 187 млн гривень; єдиний податок зріс на 44% і склав 70 млн гривень.

Демченко зазначила, що дві третини всіх загальних надходжень сплачено платниками чотирьох районів столиці, а саме: Шевченківського (20%), Печерського (18%), Голосіївського (11%) і Солом’янського районів Києва (12%).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua