Депутати все ж ратифікували угоду з Японією про другу позику на політику розвитку


Депутати все ж ратифікували угоду з Японією про другу позику на політику розвитку

Верховна Рада ратифікувала угоду між Кабінетом міністрів України та Японським агентством міжнародного співробітництва (у формі обміну нотами між урядами обох країн про кредитну угоду) про другу позику на політику розвитку для здійснення економічних реформ.

За відповідний закон №0080 проголосувало 267 народних депутатів на засіданні в четвер.

Напередодні депутати обговорили цей законопроект, проте документ не набрав необхідної кількості голосів на підтримку, хоча був поставлений на сигнальне голосування кілька разів.

Як повідомлялося, уряд Японії прийняв рішення про надання Україні другого позики на політику розвитку для здійснення економічних реформ в обсязі 36,969 млн японських ієн (близько $ 300 млн) шляхом співфінансування проекту Світового банку друга позика на політику розвитку. Позика надається через японське агентство міжнародного співробітництва з метою підтримки уряду України в його програмі реформ в рамках програми дій Кабінету міністрів.

Угода була підписана 4 грудня 2015.

Прийняття даного закону дозволило б залучити в Україну близько $ 300 млн на 20 років з 6-річним пільговим періодом зі зміною процентної ставки (JPY LIBOR + 0,05%). Повернення позики передбачається здійснювати один раз на півроку – 20 червня і 20 грудня.

Після ратифікації Угоди (у формі обміну нотами) і завершення всіх внутрішніх державних процедур кошти можуть прийти одним траншем в загальний фонд державного бюджету.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua