Microsoft Windows 10 вважається другою за популярністю операційною системою


Microsoft Windows 10 вважається другою за популярністю операційною системою

Аналітичне агентство NetMarketShare опублікувало актуальну статистику щодо поширеності у світі різних версій операційних систем, включаючи Windows від Microsoft.

Минуло шість місяців з моменту релізу Windows 10 і, до задоволення топ-менеджерів компанії, частка останньої на даний момент становить 11,85%, що перевищує поширеність Windows 8.1 (10,4%) і Windows XP (11,42%). Таким чином, Windows 10 відтепер може вважати другою за популярністю використовуваної десктопною операційною системою в світі.

Найбільш поширеною ОС залишається Windows 7, частка якої знизилася з більш ніж 60% у червні 2015 до 52,47% у січні 2016 року.

Дана статистика дає можливість припустити, що в даний час по всьому світу на PC використовується більше 200 мільйонів копій Windows 10, до яких можна додати ще близько 19 мільйонів копій Windows 10 для Xbox One і близько мільйона пристроїв на Windows 10 Mobile. У сукупності це дає близько 220 мільйонів копій Windows 10 за півроку після релізу фінальної версії.

Нагадаємо, що влітку минулого року Microsoft поставила перед собою завдання набрати 1 млрд девайсів на базі Windows 10 за три роки після релізу і робить все, щоб досягти позначений показник. Для цього використовуються досить агресивні методи просування “десятки”, включаючи автоматичне завантаження та інсталяцію системи на комп’ютери. Кінцевою метою є створення власної унікальної екосистеми з низьким рівнем фрагментації і високою привабливістю для розробників додатків.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Microsoft Windows 10 вважається другою за популярністю операційною системою» на Finance.ua - 3.5
В Контексті Finance.ua