Groupon йде з України


Groupon йде з України

Сервіс колективних знижок Groupon прийняв рішення припинити діяльність в Україні, починаючи з 25 січня 2016 року.

Про це повідомили в прес-службі сервісу.

«Провівши ретельний аналіз українського ринку, ми вирішили припинити нашу діяльність в Україні, починаючи з 25 січня 2016 року. Тому ми з жалем повідомляємо, що в майбутньому ми не зможемо пропонувати нові акції. Для наших користувачів це означає, що починаючи з 25 січня 2016 року, ми припинимо пропонувати акції на нашому сайті», – зазначає прес-служба.

Якщо користувач придбав купон, але ще не використав, і термін його дії ще триває, він буде дійсним до 25 лютого 2016 року. Якщо купон не буде використаний до вказаної дати, то користувач отримає грошове відшкодування тим же методом, яким була здійснена оплата (на банківську картку).

«Прийняття цього рішення (відхід з ринку в Україні – ред.) було нелегким. Ми оцінили нашу присутність в світі і ретельно вивчили ринки, на яких потенціал ринку відповідає необхідним інвестиціям. Оскільки ми не бачимо можливостей для прибуткової діяльності в найближчому майбутньому, ми прийняли складне рішення припинити нашу діяльність тут», – зазначають у компанії.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua