Рада ввела кримінальну відповідальність за поставки неякісної продукції для армії


Рада ввела кримінальну відповідальність за поставки неякісної продукції для армії

Верховна Рада врахувала пропозиції президента до закону про відповідальність “за порушення законодавства у сфері підтвердження відповідності, виготовлення, виробництва, реалізації, придбання продукції, робіт і послуг у військовій сфері”.

Рада прийняла законопроект №1793 15 липня 2015 р.

Закон вводить кримінальну відповідальність за порушення стандартів при закупівлях для Збройних сил або інших військових формувань. Такі злочини караються позбавленням волі на строк від п’яти до восьми років.

Дії, вчинені організованою групою, або якщо вони призвели до тяжких наслідків, караються позбавленням волі на строк від восьми до десяти років.

У прийнятому з пропозиціями президенті тексті закону говориться, що він набирає чинності через місяць після опублікування. За цей час Кабінет міністрів повинен удосконалити національну систему стандартизації продукції, робіт і послуг оборонного призначення.

За даними звіту міжнародної антикорупційної мережі Transparency International, в українській оборонній сфері залишається високий ризик корупції. За оцінками організації, через корупційну практикв відбувається втрата до 10-15% коштів, призначених для закупівлі озброєнь.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua