Зареєстрована найдорожча в історії Bitcoin-індустрії операція з продажу автомобіля


Зареєстрована найдорожча в історії Bitcoin-індустрії операція з продажу автомобіля

У Фінляндії зареєстрована найдорожча в історії Bitcoin-індустрії операція з продажу автомобіля. Ринкова вартість проданого електрокара Tesla склала більше 140 тис євро, а розплатився за неї покупець криптовалютою.

Історичний продаж було оформлено в Тампере в одному з представництв компанії Auto-outlet Helsinki Oy і проведена через Bitcoinkaupat, платіжний процесор, який дозволяє торговцям приймати Bitcoin за допомогою платформи BitPay.

Директор Auto-Outlet Helsinki Oy Мііке Тойвонен переконаний, що будь-який автосалон або дилер може використовувати криптовалюту для продажів автомобілів, незалежно від їх класу і вартості.

“Світ швидко змінюється, і ми хочемо бути на лідируючих позиціях. Саме тому ми вже кілька років як займаємося продажами Tesla та інших електричних автомобілів, і те, що ми стали першим дилером у Фінляндії, який прийняв Bitcoin в якості оплати, мені здається цілком природним “, – сказав Тойвонен.

Керівництво автосалону також переконане в тому, що поки “хтось говорить про смерть біткоінів, факти свідчать про протилежне”.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фінтех і Картки
Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua