В Україні може з'явитися електронний реєстр перевірок бізнесу


В Україні може з'явитися електронний реєстр перевірок бізнесу

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України в рамках реалізації завдань із дерегуляції економіки ініціює створення спеціального реєстру перевірок суб’єктів господарювання для того, щоб проводить перевірки максимально ефективно і при необхідності – скоротити їх.

Про це в інтерв’ю одному з телеканалів сказав міністр економрозвитку Айварас Абромавічус.

“Ми створюємо автоматичну систему нагляду, куди всі контролюючі органи повинні представить заявки (на проведення перевірок – ред.), і Мінекономрозвитку визначатиме (послідовність перевірок – ред.). Щоб до бізнесу контролюючі органи ходили не більше, ніж раз на рік” , – сказав Абромавічус.

Як повідомлялося раніше, Верховна Рада прийняла в першому читанні закон про продовження мораторію на перевірки бізнесу до 30 червня 2016 року.

За час дії попереднього мораторію, чинного з квітня 2014 по липень 2015 року, кількість планових перевірок скоротилася на 83%, позапланових – на 44%, а також кількість фінансових санкцій до юридичних осіб скоротилося в 4 рази, до фізосіб – у 8 разів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua