0 800 307 555
0 800 307 555

НБУ погодив придбання істотної участі власникам Альянс Банку, Фінексбанку, Агрокомбанку і Полікомбанку


НБУ погодив придбання істотної участі власникам Альянс Банку, Фінексбанку, Агрокомбанку і Полікомбанку

Національний банк України (НБУ) погодив придбання істотної участі власникам Альянс Банку, Фінексбанк, Агрокомбанку (усі – Київ) і Полікомбанку (Чернігів), легалізувавши, таким чином, структуру їх власників.

Як повідомляється на веб-сайті регулятора, НБУ дозволив Ганні Сидоровій (громадянка Латвії) придбання 50% в Фінексбанку, Олександру Сосісу – придбання опосередкованої участі в розмірі 73% до Альянсу Банку.

Крім того, НБУ погодив спільне придбання участі в Полікомбанку в розмірі близько 57% асоційованим особам Миколі Тарасовцю, Юрію Тарасовцю і Олександру Тарасовцю.

НБУ також дозволив Володимиру Дроботу збільшення прямої участі в “Агрокомбанку” до 87,7%, тоді як на початок 2015 року його частка не перевищувала 25%, а інші акції були розпорошені між 10 фізособами.

“Ці чотири банку належали до фінустанов, у яких процес легалізації структури власників знаходився на фінальній стадії”, – наголошується в повідомленні регулятора.

Як повідомлялося, 8 жовтня НБУ оголосив список 48 банків з непрозорою структурою власності. При цьому в опублікованому списку окремо виділені дев’ять банків, які практично завершили процедуру узгодження з Нацбанком, яка займає близько півроку.

У їх число увійшли Аграрний комерційний банк, Акцент-банк, Асвіо Банк, “Велес”, Комерційний інвестиційний банк, Перший інвестиційний банк, “Портал”, ПФБ (Промислової-фінансовий банк) і ТАСкомбанк.

Національний банк в кінці листопада погодив придбання істотної участі власникам Промфінбанк, ТАСкомбанку, “Портал”, КСГ Банк і “Кредит Дніпро”.

За даними НБУ, з початку 2015 року центробанк погодив придбання істотної участі власникам у 20 банках, які мали ознаки непрозорості.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Опитування
В Контексті Finance.ua