Парламент хоче врегулювати роботу форекс-дилерів


Парламент хоче врегулювати роботу форекс-дилерів

У Верховній Раді зареєстровано законопроект №3672 “Про діяльність форекс-дилерів” обумовлений необхідністю впорядкування та правового забезпечення діяльності з надання послуг на ринку форекс.

Автором даного законопроекту є голова парламентського комітету з питань фінансової політики і банківської діяльності Сергій Рибалка.

«Прийняття поданого законопроекту дозволить створити умови для формування українського ринку форекс-послуг, який відповідатиме європейським стандартам, надасть можливість учасникам цього ринку встановлювати чіткі і зрозумілі правила ведення діяльності та збільшить надходження до держбюджету», – йдеться в пояснювальній записці.

Даний проект закону визначає організаційно-правові засади діяльності форекс-дилерів і взаємовідносин між державою та юрособами, які надають послуги доступу до ринку форекс в Україні.

Крім того, забезпечить сприятливі умови для якісного і стабільного функціонування учасників ринку, а також захистить споживачів таких послуг від можливих шахрайських дій.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Валюта
Все, що ми знаємо про:Верховна Рада
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua