611
Яценюк: Україна має намір купувати дуже багато газу в Польщі
— Енергетика
Україна готова купувати у Польщі 8 млрд кубометрів газу після того, як буде побудований інтерконнектор між газотранспортними системами двох країн.
Про це заявив прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк на зустрічі з президентом Польщі Анджеєм Дудою в Києві.
“У нас є проект будівництва інтерконнектора між Україною та Польщею. Якщо він буде побудований, ви будете завозити дуже багато газу, ми будемо дуже багато цього газу купувати – це до 8 млрд кубів. І разом ми будемо більш прибутковими і більш енергетично незалежними”, – заявив прем’єр-міністр.
При цьому Яценюк привітав Польщу з запуском LNG-терміналу в Свіноушче, куди почав надходити газ з Катару.
Він також зазначив, що Україна готова постачати електроенергію до Польщі з Хмельницької АЕС.
“Є у нас ще проект поставок електроенергії до Польщі з Хмельницької АЕС”, – сказав Яценюк.
Раніше президент Петро Порошенко назвав неприпустимим газовий тиск Росії на країни Євросоюзу і України шляхом просування проекту “Північний потік”.
“Є у нас ще проект поставок електроенергії до Польщі з Хмельницької АЕС”, – сказав Яценюк.
Раніше президент Петро Порошенко назвав неприпустимим газовий тиск Росії на країни Євросоюзу і України шляхом просування проекту “Північний потік”.
Нагадаємо, Україна різко збільшила закупівлі газу – реверс зі Словаччини за вихідні збільшився на 60%.
За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Поділитися новиною
Також за темою
У лютому Україна імпортувала рекордні 1,2 млн МВт-год електроенергії: з яких країн найбільше
Борги за світло — за яку суму несплати можуть відрізати послугу
Який влив іранських погроз на нафтові доходи рф
Індія може відновити закупівлі російської нафти на тлі конфлікту навколо Ірану
Київщина отримала 282 тонни дизельного пального від Польщі
В Україні знизились ціни на електроенергію для бізнесу
