0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Радбез ООН визнав радикалізацію молоді загрозою стабільності


Радбез ООН визнав радикалізацію молоді загрозою стабільності

Рада безпеки ООН ухвалила резолюцію, яка визнає загрозою стабільності і розвитку зростання радикальних настроїв серед молоді. Про це повідомляється на сайті організації.

У резолюції молодь визначена як люди у віці 18-29 років. Рада безпеки закликала всі держави-члени ООН активніше враховувати думку молодих людей у питаннях місцевого, національного і міжнародного рівня.

Документ винесла на обговорення представник Йорданії Діна Кавар.

“Ми намагаємося привернути увагу світової громадськості для того, щоб молоді люди отримували увагу, на яку вони заслуговують, в той час, коли світ став місцем, де з’являється все більше проблем”, – сказала вона.

Повідомляється, що резолюцію схвалили 15 членів Ради.

Нагадаємо, Міністри фінансів країн-членів ООН вперше проведуть переговори по боротьбі з ІД. Радбез ООН планує схвалити в грудні нову резолюцію про санкції проти “Ісламської держави”.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування