Фонд гарантування вкладів почне виплати вкладникам Інтеграл-Банку


Фонд гарантування вкладів почне виплати вкладникам Інтеграл-Банку

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО) з 2 грудня почне виплати коштів вкладникам Інтеграл-Банку, повідомив фонд на веб-сайті.

Згідно з повідомленням, виплати будуть проводитися до 14 січня 2016 включно через установи банку-агента ПриватБанку.

Вкладники, котрі не звернуться в зазначений вище період, можуть отримати відшкодування за письмовим зверненням до фонду до дня ліквідації банку.

Як повідомлялося, ФГВФО з 26 листопада почав ліквідацію ПАТ “Інтеграл-Банк”.

Повноваження ліквідатора делеговані Олегу Андронову строком до 26 листопада 2017 року.

Національний банк України 26 листопада за пропозицією Фонду гарантування вкладів фізичних осіб вирішив відкликати ліцензію та ліквідувати ПАТ “Інтеграл-банк”.

“Інтеграл-банк” був визнаний проблемним в серпні 2015 року у зв’язку з невиконанням банком зобов’язань. Після цього були встановлені факти невідображення в бухгалтерському обліку документів клієнтів, які не виконані у встановлений законодавством термін. Крім того, погіршилися показники діяльності банку. У зв’язку з відсутністю коштів банк не виконував своєчасно і в повному обсязі законні вимоги вкладників та інших кредиторів “, – наголошується в повідомленні.

Раніше повідомлялося, що 15 вересня Національний банк України прийняв рішення про віднесення Інтеграл-Банку до категорії неплатоспроможних, а на наступний робочий день Фонд гарантування ввів в нього тимчасову адміністрацію.

Інтеграл-Банк заснований в 1994 році. З березня по червень 2015 складу його акціонерів суттєво змінився і ускладнився. Якщо раніше акціонери-фізособи володіли акціями банку безпосередньо або через одну проміжну компанію, то у червневій структурі власності популярною стала схема “зациклення”. У ній фізособа володіє лише невеликою часткою в компанії-акціонера банку, а залишилася частка або викуплена самою компанією, або належить її “дочці”, що згідно з методикою Нацбанку різко зменшує сукупну частку фізособи у власності банку.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Кредит&Депозит
Все, що ми знаємо про:Інтеграл ФГВФО
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua