НКЦПФР винесло 36 постанов про накладення санкцій за правопорушення


НКЦПФР винесло 36 постанов про накладення санкцій за правопорушення

За минулий тиждень уповноваженими особами Центрального апарату Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку (без урахування територіальних органів регулятора) було винесено 36 постанов про накладення санкцій за правопорушення.

Зокрема, застосовані такі санкції до професійних учасників фондового ринку, емітентів, юридичних і фізичних осіб: за неподання інформації до Комісії – 19; за нерозміщення інформації в загальнодоступній інформаційній базі даних Комісії – 1; за порушення вимог законодавства про цінні папери – 10; за подання не в повному обсязі інформації Комісії – 3; за несвоєчасне розкриття інформації на фондовому ринку застосувати до посадовій особі суб’єкта господарювання – 1; за невиконання (неналежне виконання) вимог Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдженню зброї масового знищення» та відповідних нормативно-правових актів – 2.

“Зараз Комісія в рамках існуючих повноважень фіксує, документує і виносить значну кількість адміністративних рішень за фактами правопорушень. Але ми не наведемо порядок на ринку лише фіксуючи правопорушення і не маючи можливості запобігати їм, застосовувати такі санкції, які б унеможливлювали їх повторення. У певних випадках ми не маємо повноважень ефективно провести збір інформації. Крім того, сьогодні об’єктивно актуальна необхідність підвищити відповідальність за правопорушення. Саме тому ми активно працюємо над вдосконаленням наших норм і процедур правозастосування, приведенням їх до міжнародних стандартів, у тому числі директив Євросоюзу щодо зловживань на фінансовому ринку”, – зазначив Голова Комісії Тимур Хромаєв.

В цілому з початку поточного року, за станом на 15 листопада 2015 року, (за даними тільки Центрального апарату НКЦПФР): розглянуто справ про правопорушення на ринку цінних паперів – 482; накладено фінансових санкцій за правопорушення на ринку цінних паперів – 295 на суму 2,45 млн грн; винесено попереджень – 126; закрито справ про правопорушення на ринку цінних паперів 34; сплачено штрафів – 154 на суму 1,15 млн грн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:НКЦПФР
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua