0 800 307 555
0 800 307 555

ФінТех Подкаст 81. Олексій Пузняк: Безготівкові розрахунки можуть перемогти кризу


ФінТех Подкаст 81. Олексій Пузняк: Безготівкові розрахунки можуть перемогти кризу

У сьогоднішньому подкасті на Finance.UA ведуча Юлія Бондар поспілкувалася з віце-президентом, директором з розвитку роздрібних продуктів Альфа-Банк Україна, Олексієм Пузняком на тему безготівкових розрахунків в Україні.

Ведуча Юлія нагадала про те, що спочатку літа Національний банк ввів обмеження про встановлення граничної суми готівкових розрахунків за участю фізичних осіб у розмірі 50 000 гривень.

Алексій Пузняк заявив, що основна проблема для України – негативне сприйняття безготівкових платежів громадянами країни.

“Людям все ще звичніше тримати в руках “котлету” грошей, відраховувати, напевно, – це певний медитативний акт перераховування купюр від якого люди ще не до кінця готові відмовитися”, – зазначив Олексій Пузняк.

Раніше в подкастах експерти заявляли, що Україна робить впевнені кроки у розвитку безготівкового прийому грошей. І неодноразово відзначали, що Україна зможе повністю перейти на безготівкову форму оплати, але для цього потрібен час, орієнтовно не більше 10 років.

А чи зможе безнал поборотися з кризою і чи зможе держава надати юридичну підтримку громадянам країни у використанні безготівкового розрахунку, слухайте у свіжому випуску вже зараз.

Хронометраж: 33:28

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми
Дивись також
Весь ринок:Фінтех і Картки
Архiви:2016 2015 2013 2012 2011
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua