Україна розробила стимули для участі кредиторів у реструктуризації


Україна розробила стимули для участі кредиторів у реструктуризації

Уряд України визначив чотири ключові заходи, щоб стимулювати власників єврооблігацій нашої країни взяти участь у їх реструктуризації.

Про це йдеться в презентації Міністерства фінансів України для інвесторів, представленої у формі веб-трансляції 2 жовтня, за участю радників компаній White and Case і Lazard.

Згідно презентації, найбільш важливий із стимулів полягає в тому, що документація із обміну облігацій забороняє Україні продовжувати оплату за облігаціями, що входять в периметр реструктуризації та підлягають обміну на нові облігації.

Другою важливою умовою боргової операції є те, що Україна не зможе продовжувати обслуговувати старі облігації на користь кредиторів, не згодних на реструктуризацію, і не зможе запропонувати цим кредиторам кращі умови, ніж активним учасникам процесу реструктуризації.

Третій стимул припускає, що прийнятий українським парламентом закон, що дає право уряду вводити мораторій на боргові виплати,що значно ускладнюють для кредиторів, не згодних на реструктуризацію, врегулювання цього питання і отримання нових бондів, прив’язаних до зростання ВВП України.

Крім того, в якості останнього, четвертого стимулу Мінфін запевняє, що будь-які дії або бездіяльності в рамках колишніх облігацій, що підлягають реструктуризації, не приведуть до крос-дефолту по нових облігаціях або бондами, прив’язаним до зростання ВВП.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua