Євро впав до мінімуму 4 тижнів через Грецію


Євро впав до мінімуму 4 тижнів через Грецію

Курс євро до долара США в ході торгів у вівторок опустився до найнижчої позначки майже за місяць на тлі підвищеної волатильності на ринку Forex, пов’язаної з відсутністю суттєвого прогресу в переговорах Греції з міжнародними кредиторами.

Єдина європейська валюта до 9:05 по Києву 26 травня коштувала $1,0928 у порівнянні з $1,0978 на завершення попередньої сесії, за яку євро подешевшав на 0,3%.

Міністр фінансів Греції Яніс Варуфакіс винить у всьому міжнародні інститути, які наполягають на посиленні заходів економії і не погоджуються перерахувати Афінам черговий транш кредитів.

“Греція близька до ендшпілю, і зберігається реальна можливість дефолту. Падіння євро може ще більше підстьобнути покупки долара”, – вважає головний валютний аналітик Mizuho Securities Co. в Токіо Кенг Судзукі.

Очікування різких коливань валютних курсів в найближчий місяць підскочили до максимуму з січня (13,7%), тоді як ще 14 травня показник становив 10,5%. Учасники ринку побоюються, що Греція не зможе розплатитися з Міжнародним валютним фондом (МВФ) 5 червня, коли вона повинна перерахувати йому близько 300 млн євро. Всього за графіком платежів з 5 по 19 червня Греція повинна погасити заборгованість приблизно на 1,6 млрд євро.

Ієна подешевшала до долара з 121,56 до 121,93/$1. Вартість японської нацвалюти в парі з євро збільшилася з 133,44 до 133,28 ієни.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua