Ціни на нафту перейшли до зниження — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Ціни на нафту перейшли до зниження

Енергетика
929
Світові ціни на нафту перейшли до зниження після зростання, викликаного даними про несподіване скорочення запасів нафти в США.
Про це свідчать дані торгів.
Станом на 7.18 за Києвом вартість червневих ф’ючерсів на північноморську суміш нафти марки Brent знижувалася на 0,47% – до 67,30 долара за барель. При цьому в ході торгів вона підвищувалася до 69,48 долара за барель, нового максимуму за цей рік. Ціна червневих ф’ючерсів на нафту WTI знижувалася на 0,84% – до 60,42 долара за барель.
У середу управління з енергетичної інформації (EIA) Міненерго США повідомило про несподіване зниження комерційних запасів нафти в країні за тиждень, що завершився 1 травня. Показник скоротився на 3,9 мільйона барелів, до 487 млн барелів, тоді як експерти прогнозували зростання на 1,5 мільйона барелів. При цьому управління повідомило про різке падіння імпорту нафти за тиждень на 905 тисяч барелів нафти на день – до 6,074 мільйона барелів, що зіграло велику роль у скороченні запасів.
Крім того, видобуток нафти в США знаходиться на високому рівні. Видобуток нафти в США за тиждень знизився на 4 тисячі барелів нафти в день – до 9,369 мільйона барелів на добу, що на 0,042% нижче показника попереднього тижня. Запаси нафти на найбільшому в країні терміналі Кушинг (Cushing) залишилися на колишньому рівні – 61,7 мільйона барелів.
«Ціни знижуються, тому що ринки передбачали зниження даних з видобутку (нафти – ред.) В США», – заявив агентству Франс Прес інвестиційний аналітик Phillip Futures Даніель Анг (Daniel Ang). На думку експерта, ціни на нафту росли в середу до нових максимумів поточного року через несподівані даних із Сполучених Штатів.
Глава нафтового і газового сектора Азіатсько-Тихоокеанського регіону компанії EY Санджів Гупта (Sanjeev Gupta) сказав агентству, що короткострокові прогнози за рівнем цін на нафту можна буде робити після публікації щотижневих даних по числу бурових установок в США.
За матеріалами:
ПРАЙМ
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас