Де в Україні найдорожча і найдешевша земля (список)


Де в Україні найдорожча і найдешевша земля (список)

Найдорожче орендувати землю виявилося в Полтавській області. На Закарпатті середня вартість річної оренди одного гектара – менше 300 грн.

Середня вартість оренди землі в Україні на квітень 2015 становить 727,6 грн / га на рік. Найвищі ставки – у Полтавській області, де орендувати один гектар землі сільськогосподарського призначення можна в середньому за 1327 гривень на рік, передає Держслужба геодезії, картографії та кадастру.

Також до ТОП-3 регіонів з найдорожчою сільгоспземлею в оренді – Черкаська (1121,7 грн/рік) та Рівненська (1068,8 грн/га/рік) області.

Дешевше можна орендувати землю на Закарпатті – середній орендний платіж становить в регіоні 296,6 грн/га. На другому місці з кінця за вартістю оренди – АР Крим (за винятком Севастополя) – 388,6 грн/га. У Донецькій області середня вартість оренди становить 515,4 грн/га.

«В цілому ставки оренди в Україні можуть відрізнятися в залежності від регіону в 4,5 рази або на 1000 гривень на кожному гектарі», – йдеться в повідомленні.

На сьогодні в Україні укладено майже 4,8 млн договорів оренди земельних паїв загальною площею більше 17 млн гектарів. У грошовому еквіваленті річна орендна плата за цими угодами становить 12,490 млрд грн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua