Яценюк розповів, коли українцям варто чекати підвищення зарплат і пенсій


Яценюк розповів, коли українцям варто чекати підвищення зарплат і пенсій

Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк визнав, що рівень соціальних стандартів в нашій країні дуже низький і його необхідно підвищити, але в нинішніх умовах це неможливо.

“Ситуація не просто складна… З тими викликами, з якими зіткнулася економіка України, не стикалася жодна європейська країна за останні десятиліття”, – сказав він у Верховній Раді в рамках години запитань до уряду.

Глава Кабміну нагадав, що через анексію Криму та ситуацію в Донбасі Україна втратила 20% економіки. “Але Україна жива і важливо, щоб вона рухалася вперед”, – підкреслив Яценюк.

Він запевнив, що влада виконує всі соціальні зобов’язання. “Я розумію, що рівень зобов’язань повинен бути піднятий. Але давати гроші можна тільки тоді, коли ми їх заробимо”, – сказав прем’єр.

“Людей не можна обманювати. Не можна давати те, чого немає. Назбираємо – гарантію даю – поділимо і додамо соціальні стандарти. Але дайте можливість запустити економіку, а не запускати друкарський верстат і інфляцію!” – Підсумував Яценюк.

“У нас 24,5 мільярда гривень, які йдуть на забезпечення субсидіями. Тому що розумію, що зараз основний удар – це буде по тарифах. Ми розіслали вже майже 100%. Знаючи, нашу українську статистику, якщо написали, що 100%, значить 90 – точно розіслали”, – зазначив Яценюк.

За словами Яценюка, за 15 місяців жодна соцвиплат не була затримана.

“Ми виплатили всі пенсії, всі зарплати, всі соцстандарти. Ми виконали всі соціальні зобов’язання, дані країні”, – підкреслив прем’єр.

За його словами, зараз перед Кабміном стоять завдання стабілізувати фінансовий сектор, отримати всі додаткові кошти від західних партнерів і провести реструктуризацію зовнішніх боргів України.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua