0 800 307 555
0 800 307 555

Киянам відкрили секрет, як заощадити на проїзді


Киянам відкрили секрет, як заощадити на проїзді

При покупці місячних проїзних квитків на проїзд у наземному громадському транспорті Києва, можна заощадити час і гроші.

Про це повідомили в прес-службі КП «Київпастранс».

Так, наприклад, у проїзному квитку на місяць на один вид транспорту (трамвай, тролейбус, автобус, фунікулер), який коштує 130 грн, закладена вартість однієї поїздки в розмірі 2,78 грн (при тарифі 3 грн за одну поїздку).

У проїзному квитку на місяць на міську електричку, вартістю 150 грн., закладена вартість однієї поїздки в розмірі 3,26 грн (при тарифі 4 грн за одну поїздку).

У проїзних квитках на місяць: на два види наземного транспорту (трамвай – автобус, тролейбус – автобус, трамвай – тролейбус), вартість однієї поїздки становить до 2,72 грн, в проїзних на три види наземного громадського транспорту – до 2,22 грн, в проїзних на чотири види транспорту (спільно з метрополітеном) вартість однієї поїздки в наземному громадському транспорті становить до 2,02 грн. При розрахунку вартості проїзних квитків для проїзду в наземному громадському транспорті, закладено по дві поїздки одним видом транспорту в робочі дні (46 поїздок на місяць).

Поїздки, понад закладену в проїзних квитках кількість та у вихідні дні, можна вважати бонусною частиною.

Крім того, важливим є те, що в наземному транспорті за проїзними квитками на місяць немає обмежень щодо кількості поїздок.

«Тому, купуючи проїзні квитки на проїзд у громадському транспорті в місяць можна економити значні кошти», – упевнений гендиректор «Київпастрансу» Сергій Майзель.

Нагадаємо, раніше АМКУ засумнівався, що ціни на проїзд в автобусах і маршрутках обгрунтовані.

Також повідомлялося, що в КМДА погоджено підвищення тарифів на проїзд у маршрутних таксі міста до 5-6 гривень п’яти перевізникам.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua