Турчинов знайшов винних у шахтарських протестах


Турчинов знайшов винних у шахтарських протестах

Влада України не допустить використання шахтарів власниками шахт для отримання в своє розпорядження бюджетних коштів, а поліпшення умов та оплати праці працівників вугільної промисловості послідує після модернізації підприємств, заявляє секретар РНБО України Олександр Турчинов.

“Ми зараз цього не допустимо, а саме – використання шахтарів для вибивання собі грошей з бюджету. Тим більше, що багато шахт у нас приватні”, – сказав він.

У цьому зв’язку О.Турчинов нагадав, що в Україні завжди самі великі кошти виділялися на вугільну галузь, і велика частина цих коштів розкрадалася.

“У нас найбільше коштів завжди в країні виділялося на вугільну галузь. І більшість цих коштів розкрадалися тими ж “донецькими” і вивозилися в офшори. Мільярди вивозилися, виявлялися в кишені тих, хто стояв за цими статтями держбюджету. Звичайно ж, ніякої модернізації шахт, поліпшень умов праці не було”, – зазначив він.

Секретар РНБО висловив переконання, що приватизація, яка запланована владою країни, повинна охопити і вугільну галузь.

“Приватизація повинна охопити і вугільну галузь. Щоб шахтарі могли спілкуватися не з урядом, а з тими, хто буде в ці шахти інвестувати. І це повинна бути чесна конкуренція, не шляхом стука касок по асфальту, а шляхом підвищення конкурентоспроможності підприємства”, – сказав він.

Говорячи про мітинг шахтарів у середу в Києві, О.Турчинов підкреслив, що вважає неправильним проведення страйків і пікетів під час бойових дій.

“Страйки і пікети під час війни – це неправильно. Коли країна воює, а шахтарі вимагають підвищення зарплат – немає питань. Підвищуйте технології”, – заявив він.

За словами секретаря РНБО, влада запланувала засідання з енергетичної безпеки країни.

“Це питання більш широке, ніж вугільна галузь, воно об’єднує всі складові енергетичного сегменту економіки. І цей розгляд відбудеться незалежно від страйків”, – підкреслив він.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua