"Укртелеком" Ахметова не зміг продати жодного цінного паперу серії "S"


"Укртелеком" Ахметова не зміг продати жодного цінного паперу серії "S"

ПАТ “Укртелеком” за підсумками розміщення облігацій серії “S” загальною номінальною вартістю 300 млн грн не продав жодного цінного паперу, повідомив емітент у системі розкриття інформації Нацкомісії з цінних паперів та фондового ринку (НКЦБФР).

Як повідомлялося, Нацкомісія на початку лютого 2014 зареєструвала випуск і проспект емісії облігацій ПАТ “Укртелеком” серій “S”, “T”, “U”, “V” на загальну суму 1,4 млрд грн.

Номінал однієї облігації становить 50 тис. грн. Загальна номінальна вартість облігацій серії “S” – 300 млн грн, серії “T” – 400 млн грн, серії “U” – 300 млн грн, серії “V” – 400 млн грн.

Розміщення всіх цінних паперів проходило на фондовій біржі ПФТС в період з 19 березня 2014 по 18 березня 2015 року.

Процентна ставка на перший-четвертий купонні періоди облігацій серій “S” і “T”, а також перший-шостий купони облігацій серій “U” і “V” встановлена на рівні 16,5% річних.

Терміни погашення цінних паперів: серія “S” – з 11 по 15 березня 2020 включно, серія “T” – з 10 по 14 червня 2020 включно, серія “U” – з 9 по 13 вересня 2020 включно і серія “V “- з 9 по 13 грудня 2020 включно.

Разом з тим, умовами випуску по облігаціях серій “S” і “T” передбачена щорічна оферта, серій “U” і “V” – раз в 1,5 роки.

Залучені кошти “Укртелеком” планував направити на поповнення обігових коштів, а також на фінансування будівництва та модернізації мережевої інфраструктури.

Раніше повідомлялося, що емітент успішно розмістив облігації серій “Т” і “V”.

“Укртелеком” є найбільшим оператором фіксованого зв’язку в Україні і просуває мобільний зв’язок у стандарті 3G.

ПАТ “Укртелеком” в 2014 році, за попередніми даними, отримало чистий прибуток у розмірі 238, 078 млн грн, тоді як в 2013 році, знову-таки за попередніми даними, його чистий збиток склав 1,834 млрд грн, повідомляється в порядку денному річних зборів акціонерів компанії наміченого на 21 квітня 2015 року.

Кінцевим власником “Укртелекому” є холдинг СКМ бізнесмена Ріната Ахметова

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua