Китайська держкомпанія вперше оголосила дефолт за облігаціями


Китайська держкомпанія вперше оголосила дефолт за облігаціями

Генеруюча компанія Baoding Tianwei Group, що належить China South Industries Group, стала першою державною компанією в КНР, що оголосила дефолт за облігаціями, що торгуються в материковому Китаї.

Компанія повідомила про те, що не зможе заплатити відсотки по облігаціях у строк, що закінчується у вівторок. Разом з тим вона продовжить збирати кошти для виплати боргу різними способами, включаючи продаж активів.

“Наша компанія зазнала величезних збитків в 2014 році, і співвідношення боргу і активів різко зросло, – повідомляється в заяві Baoding Tianwei. – Ми не змогли залучити достатньо коштів для обслуговування боргу, незважаючи на всі вжиті зусилля”. Розмір відсоткового платежу за облігаціями обсягом 1,5 млрд юанів ($ 242 млн) і терміном погашення до квітня 2016 становив 85,5 млн юанів.

“У довгостроковій перспективі ризики дефолтів компаній в Китаї ростуть, – сказав старший аналітик China Merchants Bank Лю Дунлян. – Однак окремі випадки поки не є сигналом системних потрясінь”.

Раніше дефолти оголосили дві приватні компанії, проте наголошується, що держкомпанії становлять більшість емітентів внутрішніх облігацій в Китаї. Той факт, що уряд країни не вжив екстрених заходів щодо запобігання дефолту компанії, може говорити про те, що ринковим силам тепер приділяється велика роль у регулюванні ринку.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua